З метою забезпечення безперервної освіти в умовах військового стану Буринський міський ліцей №3 в разі необхідності застосовує дистанційну форму навчання на платформах Google Classroom та Zoom(Google Meet). Шановні батьки та учні! Створіть, будь ласка, електронну скриньку Gmail, установіть додатки Google Classroom і Zoom та зареєструйтеся в них.
Інструкція з приєднання до Google Classroom
Інструкція користувача з використання програмного забезпечення Zoom
Коди доступу будуть надані вчителями.
Заняття проводяться по класах згідно з шкільним розкладом уроків. Від учителів – предметників (згідно з розкладом уроків) учні отримуватимуть матеріали, завдання, посилання для опрацювання навчального програмового матеріалу. Учням слід виконувати завдання та надсилати відповіді. Роботу учнів буде оцінено, оцінки занесено до класного журналу. Усі оцінки з обґрунтуванням учні отримають на свою електронну адресу. Для учнів, які мають лише мобільний телефон з доступом до мережі Інтернет, можливе проведення занять за допомогою месенджерів Viber, Telegram.
Для учнів, які взагалі не мають доступу до мережі Інтернет, заняття будуть проводитися в телефонному режимі або ж надаватимуться завдання в паперовому варіанті.
Організація робочого місця учня
1. Наявність персонального комп’ютера з гарнітурою (камера, навушники, мікрофон) або ноутбука.
2. Доступ до мережі Інтернет.
3. На робочому столі наявні традиційні паперові носії: зошити, підручники.
4. Розклад уроків, щоденник.
Алгоритм дій при виконанні дистанційних завдань
1. Здійснити вхід на платформу Google Classroom чи Zoom, скориставшись власним акаунтом, посиланням, кодами, наданими вчителем.
2. У Google Classroom зайти на сторінку свого класу та обрати необхідний курс.
3. Опрацьовуємо матеріал самостійно: переглядаємо відео, презентації, читаємо, тренуємося, виконуємо завдання.
4. Звертаємося за допомогою до вашого вчителя: пишіть, запитуйте під час онлайн-зустрічі.
5. Виконані завдання прикріплюємо та надсилаємо вчителю.
Навчання вдома: практичні поради для батьків
Деякі питання організації дистанційного навчання (наказ МОН)
Методичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання
Інструкція по роботі в Google Meet
Використання Google Meet в освітній діяльності
Google Meet для вчителів
Google Meet - ОНЛАЙН-ДОШКА (інструкція для ВЧИТЕЛІВ)
Віртуальна дошка Jamboard для уроків в Google Meet
Налаштування дошки Padlet
10 ідей вчителю для онлайн-дошки Padlet
Джемборд. Відео 1. Особливості використання на комп'ютері й телефоні.
Правила поведінки під час дистанційного навчання для учнів
Під час дистанційної та змішаної форми навчання варто долучитися до застосунку Всеукраїнська школа онлайн, як вчителям так і учням. Також можна завантажити мобільну версію даного застосунку.
5 клас 6 клас 7 клас 8 клас
9 клас 10 клас 11 клас
Під час роботи учні можуть користуватися електронними підручниками
1 клас 2клас 3 клас
4 клас 5 клас 6 клас
7 клас 8 клас 9 клас
10 клас 11 клас
Учні 1 - 11 класів закладу освіти працюють на платформі Google Clasroom. Для проведення відеоконференцій та відеозустрічей учителі використовують Google Мeet та Zoom.
Учителі української мови та літератури, зарубіжної літератури проводять відеоконференції на Zoom, відеозустрічі в Google Мeet, використовують у роботі презентації та відеопрезентації, відеоуроки, буктрейлери, аудіозаписи, навчальне відео, аудіодиктанти, аудіокниги, перегляд фрагментів кінофільмів за вивченими творами, тести онлайн, уроки на ВШО, тест «На Урок», відео з YouTube. Створюють інтерактивні вправи на онлайн – сервісі Learning Apps.org., використовують віртуальні інтерактивні дошки Jamboard та Padlet.com.
Учителі англійської мови проводять відеоконференції на Zoom, відеозустрічі в Google Мeet, використовують презентації, відео з YouTube, відеоуроки, тест «На Урок», аудіокниги, буктрейлери, QR – коди, аудіозаписи мовою носія, інтерактивний застосунок для створення презентацій Mentimeter, віртуальні інтерактивні дошки Padlet.com, Jamboard, створюють інтерактивні вправи на онлайн – сервісі Learning Apps.org.
Учитель історії проводить відеозустрічі в Google Мeet, використовує відеосюжети, презентації, схеми, таблиці.
Учитель географії проводить відеозустрічі в Google Мeet, використовує тести, презентації, відео. Працює на платформах «На урок», «Всеосвіта», базі ресурсів «Уміти».
Учителі математики, фізики, хімії проводять відеозустрічі в Google Мeet, використовують інтерактивні симуляції на платформі PhET. Colorado. Edu, інтерактивні вправи на онлайн – сервісі Learning Apps.org., відео з YouTube, тест «На Урок», інтерактивні ігри wordwall.
Учителі фізичної культури проводять відеозустрічі в Google Мeet, використовують презентації, навчальні відео з YouTube, інтерактивні вправи на онлайн – сервісі Learning Apps.org., тест «На Урок», «Всеосвіта»
Учителі інформатики в роботі використовують програми для створення алгоритмів - Code, Скретч, Python.
Коментарi