FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2021


09 червня 2021 року розпочали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням . Пришкільний табір з денним перебування "Водограй" та мовний табір з денним перебуванням "Щодня з англійською".

День перший

/Files/photogallery/1240/ОЗДОРОВЛЕННЯ ДЕНЬ ПЕШИЙ.png

День другий

Хто не любить подорожувати потягом? Мабуть таких людей нема. Але , чи багато знає кожен пасажир, скільки працівників залізниці відповідає за безпеку подорожуючих? 10.06.2021 року діти пришкільного табору з денним перебуванням "Водограй" побували на екскурсії на залізничному вокзалі. Дякуємо працівникам за змістовну розповідь про нелегку але цікаву і таку потрібну працю залізничника.

/Files/photogallery/1240/ОЗДРОВЧА КАМПАНІЯ ДЕНЬ 2.png

День третій

Такої екскурсії, на якій побували сьогодні діти пришкільного табору з денним перебуванням "Водограй" Буринської ЗОШ І-ІІІ ступенів N3, мабуть, ще не було ні в кого.Вона запам'ятається надовго всім її учасникам. Відвідали одне з найбільших підприємств Буринщини - ФГ"Едельвейс 2007".Від щирого серця передаємо слова вдячності за сприяння проведенню екскурсії Ладусі Віктору Борисовичу та Ладусі Ользі Йосипівні.

Подорож підприємством провели Гончаров Михайло Федорович та Домашенко Яна Миколаївна. У дітей залишились незабутні враження. Та ще й пригостили морозивом.Щирі дитячі посмішки, задоволені обличчя, зацікавлені оченята є найкращою нагородою за спільну працю у вихованні молоді.

/Files/photogallery/1240/ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ ДЕНЬ 3.png

День четвертий

Усі не один раз бачили красиві дерев'яні альтанки , колодязі, лавочки які прикрашають наше місто. А звідки вони беруться і хто їх виготовляє, якої кропіткої праці вони потребують , сьогодні дізналися діти Буринської ЗОШ N3. Дякуємо за змістовну екскурсію Постол Наталії Олександрівні та Постолу Івану Андрійовичу.

/Files/photogallery/1240/ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ ДЕНЬ 4.png

День п'ятий

Справжня зустріч з літом відбулася сьогодні у дітлахів пришкільного табору з денним перебуванням «Водограй» при Буринській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. Пляж, річка, сонце, вітер і...повітряні змії.

/Files/photogallery/1240/ОЗДОРОВЧА ПРИШКІЛЬНИЙ ДЕНЬ 5.png

Час у мовному таборі з денним перебуванням «Щодня з англійською» при Буринській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 минає неймовірно цікаво, пізнавально, активно та яскраво! Командна, лексична гра «Funny English»

/Files/photogallery/1240/ОЗДОРОВЛЕННЯ МОВНИЙ ТАБІР ДЕНЬ 5.png

День шостий

16 червня 221 року діти пришкільного табору з денним перебуванням "Водограй" побували у чарівному світі казки. Перегляд вистави "Кіт Васько" приніс багато задоволення. Дякуємо юним талантам Буринщини.

/Files/photogallery/1240/ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ ДЕНЬ 6.png

16 червня у мовному таборі було присвячене обговоренню теми "Вирушаємо у подорож. Види транспорту". Також діти переглянули виставу "Кіт Васько". Усі отримали масу задоволення і позитивних емоцій.

/Files/photogallery/1240/ОЗДОРОВЧА МОВНИЙ ДЕНЬ6.png

День сьомий

Молоде покоління Буринської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3 завітало до краєзнавчого музею та ознайомилися з історією рідного краю!

/Files/photogallery/1240/ОЗДОРОВЧА ДЕНЬ 7.png

День дев'ятий

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.Сьогодні вихованці пришкільного табору з денним перебуванням "Водограй" вшанували пам'ять полеглих земляків, поклали квіти до братської могили жертв фашизму на вул.Чехова.

День десятий
День одинадцятий

Під час роботи пришкільного табору з денним перебуванням «Водограй», мовного табору з денним перебуванням «З англійською щодня» , виробничої, ремонтної бригад та бригади по благоустрою випадків захворювань, отруєнь, травмування не виявлено. Забезпечувалося суворе дотримання правил охорони праці, безпеки життєдіяльності, проводилося цільове інструктування учнів перед кожним їх виходом за межі шкільної території.

/Files/photogallery/1198/IMG_7130.JPG/Files/photogallery/1198/IMG_7139.JPG/Files/photogallery/1198/IMG_7141.JPG /Files/photogallery/1198/IMG-bb36b7275b3d3983ac2c177ad9d643b7-V.jpg

Завданнями забезпечення повноцінного літнього відпочинку в пришкільному таборі були:

• створення у дітей хорошого емоційного настрою;

• виховання громадянських якостей і почуттів;

• виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові знання, вміння, навички;

• навчання дітей діяти у колективі.

Всі види виховної діяльності в таборі здійснювалися відповідно до режиму дня. Робота проводилася згідно плану виховної роботи. Все це висвітлювалося на спеціальному стенді. Діти та їхні батьки мали змогу щоденно знайомитися з путівкою дня. Вівся фоторепортаж подій у таборі.

Кожен день приносив безліч нових вражень, нових відкриттів. Деякі заходи запам’яталися дітям особливо : ігри-змагання: «Веселі старти», лицарський турнір «Секрети вихованої людини», конкурс «Загадки і головоломки», для дівчаток година спілкування «13 секретів справжньої леді від Ольги Фреймут». Дуже сподобались дітям оглядові екскурсії : до м.Тростянець, де діти відвідали музей шоколаду та картинну галерею; до м. Путивль та Спадщанського лісу, де них справила враження військова техніка з музею Військової зброї; екскурсія до садиби «Вакулина байка», де діти мали змогу покататися на конях, повправлятися в стрільбі з лука та відчути себе справжніми майстрами гончарної справи.

Кiлькiсть переглядiв: 496

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.