FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS
Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством. Хоч у 2021 життя школярів змінилось через пандемію, а у 2022 через війну, однак дуже важливо не втрачати бойовий дух та вірити у світле майбутнє юного покоління.
Війна в Україні змусила нас привчитися до нових реалій, забравши найцінніше в нашому житті – живе спілкування, зустрічі, прогулянки. І тому 2021-2022 навчальний рік ми закінчуємо дистанційно. Але ми впевнені, що війна мине, ми обов’язково переможемо, знову повернемося до своїх друзів, любих вчителів, до школи.
Щоб переглянути відео натисніть на зображення
/Files/photogallery/1275/d09ed181d182d0b0d0bdd0bdd196d0b9-d0b4d0b7d0b2d0bed0bdd0b8d0ba00.png

Нове державне свято – День єднання – відзначають сьогодні, 16 лютого, в Україні. Це свято має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.

Відповідний указ №53/2022 опублікований на сайті глави держави.

Тепер щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть День єднання. Цього дня буде піднято Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах та о 10:00 виконано Державний Гімн України.

У цей день українців закликають прикріпити до одягу синьо-жовті стрічки і показати всьому світу нашу єдність.

«У нас одне-єдине європейське прагнення – ми хочемо свободи та готові її виборювати», – заявив Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні.

Відеоролик Ми - проти насильства

Вікторина Молодь проти СНІДу

Методичний путівник. Меморіальний центр-Бабин Яр

Методичні рекомендації та інформаційні матеріали Українського інституту національної пам'яті до Дня пам'яті трагедії Бабиного Яру

Методичні рекомендації до вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру у закладах освіти України (до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру)

78-а річниця визволення м. Буринь та Буринщини від фашистських загарбників.

З нагоди 78-ої річниці визволення м. Буринь та Буринщини від фашистських загарбників 6 вересня учні Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 на чолі з директором школи Вірою Ященко вшанували земляків, загиблих в роки Другої світової війни, покладанням квітів на могилу по вул. Чехова.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА.

Сонячним вересневим ранком на тлі блакитного неба малиново звучить шкільний дзвінок у Буринській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3, скликаючи своїх вихованців до рідного дому. Шкільні коридори наповнюються дитячим сміхом. Наша шкільна родина поповнилась 21-м учнем першого класу. Тож нехай буде щасливим, творчим, сповненим здобутками у навчанні прийдешній навчальний рік.

Корисні підказки.

Корисні підказки 2. Вперед, вогнеборці!

Корисні підказки. КАНІКУЛИ

Чорнобильська аварія – трагедія всього світу

Неможливо забути

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Пропонуємо для перегляду підбірку відео-фільмів до Дня пам’яті Чорнобильскої катастрофи.

Чорнобиль. Як це було... wym-1588068253438

Чорнобиль. Пісня в пам'ять... wym-1588068274961

Чорнобиль:вражаюча історія бабусь wym-1588068298646

Спецпроект. Чорнобиль 34 роки потому wym-1588068319748

Історичні факти

Вибух на четвертому енергоблоці, виведеного на проектну потужність на три місяці раніше запланованого терміну, стався о 01:23 26 квітня 1986 року. Аварія сталася під час проведення експерименту по вивченню можливості використовувати інерцію ротора турбогенератора для вироблення якої-небудь кількості електроенергії, на випадок, якщо в майбутньому реактор аварійно зупиниться.

В обід 27 квітня в Прип'яті по радіо повідомили жителям про збір та тимчасову евакуацію. 50 тис. осіб виїхали з міста майже без речей, будучи переконаними, що незабаром повернуться додому. В цей час вертольоти почали засипати зруйнований реактор поглинаючими матеріалами.

28 квітня в ефірі програми «Время» диктор прочитав перше офіційне повідомлення ТАРС: «На Чорнобильській атомній електростанції стався нещасний випадок. Один з реакторів отримав пошкодження. Вживаються заходи з метою усунення наслідків інциденту. Потерпілим надана необхідна допомога. Створена урядова комісія для розслідування інциденту».

1 травня заспокоєні радянськими ЗМІ кияни вийшли на першотравневу демонстрацію на Хрещатику в цей час столиці був зафіксований один з піків радіоактивності.

Кiлькiсть переглядiв: 621

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.